Kurumsal


       Türkiye'de Oto Gaz Dönüşüm Sistemleri sektörü 1996-97 yıllarında oluşmaya başlamış ve toplumumuz tarafından başlarda ekonomik seçenek olarak son yıllarda ise ekonomik olmasının yanında küresel ısınmanın önlenmesine de katkıda bulunmak amacı ile yoğun ilgi ile karşılaşmaktadır.
 
      AKTİF OTOGAZ 1999 yılında İtalya'nın oto gaz sektöründe lider firması olan ve 1958 yılından itibaren oto gaz dönüşüm sistemleri üreten LOVATO GAS S.p.A şirketinin Oto Gaz Sistemleri'nin Ege Bölge bayii olarak faaliyetlerine başlamış, 2008 yılı başından itibaren de Lovato Oto Gaz Sistemleri'nin Türkiye distribütörlüğünü alarak hedeflerini büyütmüştür
      2000 yılında sektörde ortaya çıkan kriz dinamik yapıdaki firmamızı yeni arayışlarda bulunmaya itmiş ve inşaat sektöründe de faaliyetlere aynı yıl başlamamıza sebep olmuştur. Otogaz sektörünün yanında halen inşaat alanında da faaliyetlerimiz sürmektedir.
 
      AKTİF OTOGAZ toptan pazarlamadaki başarılarını perakende sektörüne taşımak amacıyla 2004 yılında İzmir / Karabağlar'da yine aynı amaçla yeniden yapılanma çerçevesinde 2009 yılında 6. Sanayi Sitesi İzmir'de Lovato Oto Gaz Dönüşüm Servisi'ni açmış bulunmaktadır.
      Müşterilerimize daha iyi hizmet anlayışıyla dinamik, saygın, güvenilir ve istikrar lı duruşunu devam ettirmektedir.

 

     Lovato Oto Gaz Dönüşüm Sistemleri İzmir, Lovato Auto Gas Conversion Systems İzmir


  Resimler