www.dtgaz.com.tr | İzmir Otogaz - D.T. Gaz Sistemi |

Bayi Girişi

Bayi Özel

Dil Seçimi :

Anasayfa 

Bayilerimiz İletişim
 

 
  D.T. Gaz Sistemi "Otogaz da Yeni bir dönem.."

     D.T. GAS SYSTEM otogaz sistemleri Kollektif Şirket olarak 1992 yılından bu yana gaz aksamları üreticisi ve distribütörü olarak Polonya LPG / CNG pazarının liderlerinden biri olmuştur. 2003 yılından bu yana en yüksek kalitede komple benzinli araçlar için LPG / CNG sistemleri üretmektedir. D.T. GAZ SİSTEMİ kabul edilebilirliğe sahip, güvenilir bir iş ortağıdır. detaylı bilgiye www.dtgas.pl adresinden ulaşılabilir.

     D.T. GAS SYSTEM firması büyük miktarda mal ve kısa teslim süresi satış konusunda uzmanlaşmıştır. Firma tarafından sunulan ürün yelpazesi kadar çalışma alanlarının çeşitliliği de söz konusudur.

     Böyle geniş bir yelpazede sürekli kullanılabilir ürünler şirketin potansiyeli güçlendirmektedir. Şirketin yüksek nitelikli ofis ve servis personeli, potansiyel müşterilerine mümkün olan her soruya cevap vermektedir.

     Mevcut LPG / CNG sistemlerinin geliştirilmesi ve yeni bir tür araştırması için D.T. GAS SYSTEM lerinde ortaya çıkan sorunları ile ilgilenen, kendi Ar-Ge departmanı vardır. Ar-Ge departmanı çalışma gücünü artırmak ve genişletmek amacıyla, kurulmuş ve kesintisiz LPG / CNG araç sistemlerinin yanı sıra teknik gelişmeler üzerinde çalışmaktadır. sürekli yatırımlar, büyük tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde D.T. GAS SYSTEM  kaliteli LPG / CNG sistemleri ile Polonyanın en önde gelen üreticilerinden birisi olmuştur.