www.dtgaz.com.tr | İzmir Otogaz - D.T. Gaz Sistemi |

Bayi Girişi

Bayi Özel

Dil Seçimi :

Anasayfa 

Bayilerimiz İletişim
 

  Aktif Otogaz Sistemleri

     Türkiye'de oto gaz dönüşüm sistemleri sektörü 1996-97 yıllarında oluşmaya başlamış ve toplumumuz tarafından başlarda ekonomik seçenek olarak son yıllarda is ekonomik olmasının yanında küresel ısınmanın önlenmesine de katkıda bulunmak amacı ile yoğun ilgi ile karşılaşmaktadır.


     AKTİF OTOGAZ 1999 yılında İtalyanın oto gaz sektöründe lider firması olan ve 1958 yılından itibaren oto gaz dönüşüm sistemleri üreten LOVATO GAS S.p.A şirketinin oto gaz sistemlerinin Ege Bölge bayii olarak faaliyetlerine başlamış, 2008 yılı başından itibaren de yine aynı markada Türkiye distribütörlüğünü alarak hedeflerini büyütmüştür Lovato Otogaz 2010 yılında Türkiyede yeniden yapılanmaya girmiş ve bu yapılanma sonrasında Aktif Otogaz, Ege ve Batı Akdeniz Bölge Distribütörü olarak devam etmektedir.


     Aktif otogaz müşteri memnuniyetini ve piyasa taleplerini sürekli takip eden bir firma olarak bu paralelde Polonyanın önde gelen gaz firmalarından olan D.T. Gas System otogaz sistemlerinin Türkiye tek yetkili distribütörlüğünü 2011 yılı sonlarında alarak bu sektördeki yatırımlarına devam etmektedir.


2000 yılında sektörde ortaya çıkan kriz dinamik yapıdaki firmamızı yeni arayışlarda bulunmaya itmiş ve inşaat sektöründe de faaliyetlere aynı yıl başlamamıza sebep olmuştur. otogaz sektörünün yanında halan inşaat alanında faaliyetlerimiz de sürmektedir.
Müşterilerimize ve Bayilerimize daha iyi hizmet anlayışıyla dinamik, saygın, güvenilir ve istikrar lı duruşunu devam ettirmektedir.