www.dtgaz.com.tr | İzmir Otogaz - D.T. Gaz Sistemi |

Bayi Girişi

Bayi Özel

Dil Seçimi :

Anasayfa 

Bayilerimiz İletişim
 

 
  Sistem Bileşenleri

AYARSIZ TEK KADEMELİ KOMBİNE REGÜLÂTÖR

Bu ürün birçok test işlemlerinden geçirildikten sonra yine birçok araç üzerinde denenerek Avrupa standardı olan R115 standartlarında üretilmiş 200 HP ye kadar olan araçlarda tek olarak kullanılabilmektedir. Gaz kesici valf regülatör üzerinde dizayn edilerek montaj kolaylığı sağlanmış ve maliyeti düşürülmüştür.

Bu regülâtörü diğer sistem regülatörlerinden ayıran en büyük özellik basınç ayarı gerektirmemesidir.

 

ELEKTRONİK KONTROL ÜNİTESİ (ECU)

Yeni Dizayn Edilmiş Ve Boyutları Küçültülmüş Fonksiyonel Olarak Geliştirilmiş Olan Elektronik Kontrol Ünitesi Birçok Fonksiyonu Kontrol Edebilme Kabiliyetine Sahiptir Yine R115 Standartlarında Üretilmiştir

 

ELEKTRONİK KONTROL ÜNİTESİ İÇ YAPISI

Yeni Dizayn Edilmiş Ve Boyutları Küçültülmüş Fonksiyonel Olarak Geliştirilmiş Olan Elektronik Kontrol Ünitesi Birçok Fonksiyonu Kontrol Edebilme Kabiliyetine Sahiptir Yine R115 Standartlarında Üretilmiştir. EMC kontrol sertifikası olan E2010R-02-1316. Standardına sahip olup aracın elektrik tesisatına herhangi bir elektro manyetik etkisi bulunmamaktadır.10V ile 16V arasında çalışabilmekte olup güç tüketimi en fazla 3.65 Amperdir.-40C ile +120C ortam sıcaklıklarında sorunsuz çalışmaktadır.

 

Dti 3 OHM ENJECTÖR

D.T. gas system rail enjektörler yüksek akış kapasitesine sahip her bileşeninin birbirinden bağımsız olarak kolayca değiştirilebilmesi, arızadan arındırılmış uzun kullanım ömrüne sahip, tamir edilebilir ve gerektiğinde özel cihazlarla veya yazılım aracılığı ile ayarlanabilen enjektörlerdir

Kirli gazlarda bile performans gösterebilen motorun gaz ihtiyacını sıralayarak gaz akışı sağlayan yapıdadır

 

6 LEDLİ MİCRO SİVİÇ

Standart yapıdaki siviç rezerv (kırmızı led) gösterge dahil olmak üzere altı adet seviye göstergesi benzin ve gaz durum göstergesinden oluşan bilgilendirme ledleri ve sistemi kontrol etmeye yarayan mikro siviçten oluşmakta

 

MOTOROLA İŞLEMCİLİ MAP/BASINÇ SENSÖRÜ

Yüksek teknoloji ürünü Motorola sensor kullanılarak geliştirilen map sensor enjektör kütüğünde oluşan basıncı ölçme kabiliyetinin yanında gerektiğinde motor vakum değerini de ölçme kabiliyetine sahiptir. Bu ölçümlerden motorun ihtiyacı olan optimum gaz ihtiyacının hesaplaması yapılır.

 

BASIC GT KABLO DONANIMI

Kablo demeti R115 standartlarında AMP konektör ile gaz sistem parçaları ve araç verilerini gaz elektronik kontrol ünitesine irtibatlandırmakta kullanılan kablo grubudur.

Bağlantıda ilgili bağlantı şeması takip edilerek bağlantı işlemleri yapılmalıdır

 

FİLTRE

Gaz faz temizleme filtresi; lpg regülatörde sıvı halden gaza dönüştükten sonra enjektörlerin çalışma ömrünün uzatılması amacı ile regülatör ile enjektörler arasına yerleştirilen uzun ömürlü gaz faz filtresidir. atık gaz hazne genişliği 20.000m2 süzme alanlıdır ve 100 bar basınca kadar sızdırmaz özelliğini korumaktadır.

Kelimeler :dt Gas System