Lovato Oto Gaz Direct Injectıon Kit Uygulama Örnekleri

        Lovato Oto Gaz Direct Injectıon Kit
 

        Direk Enjeksiyonlu  (D.I) Kit ( TSI,TFSI, FSI, GDI Lovato LPG Otogaz Dönüşüm Sistemleri )
 
        İtalyan Devi LOVATO OTO GAS S.P.A yapmış olduğu AR-GE çalışmaları ile TSI, GDI, TFSI, FSI, gibi Direk enjeksiyonlu araçlar için geliştirdikleri yazılım ile LOVATO Otogaz Dönüşüm Sistemleri'nin bu araçlar üzerindeki performansını kanıtlamış oldu. Piyasa TSİ, FSİ, GDİ motor lpg montajı denildiğinde akıllara gelen ilk markalardan biri olarak, şu ana kadar 1500 montaja ulaşarak firmamız bünyesinde de HYUNDAİ İX35KİA SPORTAGEVOLKSWAGEN GOLF, PASSAT, JETTA, SEAT LEON, CITROEN 508gibi bir çok araca lpg montajı yapmış bulunmaktayız.
 
        Araçlar üzerindeki performansı ile benzinden hiçbir fark göstermez iken, aynı zamanda % 35’lere kadar çıkabilen tasarruf oranı ile en ekonomik kitlerden birisidir. LOVATO Oto Gaz D.I sistemi çalışma prensibi sıvı LPG gibi olmayıp, yaygın olan Gaz Faz Sıralı Lpg Dönüşüm Sistemi'nin araca özel hazırlanan program ve yazılım kullanılarak uygulanması ile çalışan sistemdir.
 
        Vermiş olduğumuz 2 yıl garanti ile, LOVATO Otogaz Dönüşüm Sistemleri'nin kalitesini ortaya koymaktayız.

        Aşağıdaki "PDF" dosyasına tıklayarak aracınıza uygunluğunu kontrol edebilirsiniz

        The new system of Lovato Auto Gas EASY FAST DIRECT INJECTION is developed to convert to gas vehicles with a fuel direct injection engines. The protection and emulation of the fuel injectors are the most relevant aspects of the application and have been developed with consistent laboratory and road tests to ensure maximum driving pleasure.

 

       Lovato Oto Gaz Dönüşüm Sistemleri İzmir, Lovato Auto Gas Conversion Systems İzmir